Usługi ESTA

Pomagamy wnioskodawcom w uzyskaniu zezwolenia na podróż do Stanów Zjednoczonych

Przetwarzanie tego samego dnia, szybko i bezpiecznie.

Nasze usługi asystowania przy składaniu wniosków wizowych mają na celu pomóc klientom w uzyskaniu wiz ESTA i wiz amerykańskich. Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące naszych usług związanych z uzyskaniem ESTA lub wizy do Stanów Zjednoczonych.

Mamy doświadczenie w zabezpieczaniu tysięcy wiz dla klientów. Częścią naszej usługi jest przegląd danych przez ekspertów wizowych. Otrzymasz powiadomienie o statusie aplikacji ESTA w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapewniamy całodobową obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu. Mamy wysoki wskaźnik sukcesu w zabezpieczaniu wiz dla klientów, który obecnie wynosi ponad 95%

Wizyta poniżej 90 dni?

Wiza turystyczna lub biznesowa

Ważny przez maksymalnie dwa lata i na wiele wizyt. Może być używany do wakacji / turystyki, odwiedzania przyjaciół i rodziny, a także do celów biznesowych.

Dla obywateli krajów uczestniczących w programie podróżujących do Stanów Zjednoczonych na krótkie wizyty bez wizy

Aplikuj teraz


(zawiera opłatę w wysokości 14 USD od rządu USA). Wniosek można złożyć za pośrednictwem rządu tutaj).

Wizyta do 180 dni?

Wiza turystyczna B-2 lub wiza biznesowa B-1

W przypadku wizyt turystycznych, wakacyjnych, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, leczenia lub podróży do USA w celach biznesowych.

Dla obywateli, którzy NIE są członkami krajów uczestniczących.

Aplikuj teraz


(nie obejmuje opłaty MRV w wysokości 160 USD pobieranej przez rząd USA). Wniosek można złożyć za pośrednictwem rządu tutaj)