ESTA o nas

ESTA America – Wiodący specjaliści ds. wiz do USA

Jesteśmy firmą zajmującą się wizami i imigracją do USA. Nasz personel składa się z wielojęzycznych adwokatów / radców prawnych, paralegals są zarówno doświadczeni, jak i bardzo skuteczni w rozwiązywaniu szerokiej gamy rozwiązań wizowych i imigracyjnych, takich jak petycje dotyczące zatrudnienia i rodziny, zwolnienia z interesu narodowego, wizy biznesowe i inwestorskie. Nasi klienci znajdują się na całym świecie. Naszym zobowiązaniem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, niezależnie od tego, czy są to klienci korporacyjni, start-upy czy osoby fizyczne.

Nasz zespół jest dobrze przeszkolony we wszystkich aspektach składania i rozpatrywania wniosków wizowych, w tym wiz turystycznych, biznesowych, medycznych, dla inwestorów, przedsiębiorców, a także wiz pracowniczych. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w pracy z klientami ubiegającymi się o różnego rodzaju wizy. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto korzystać z ESTA America?

ESTA America ma pozytywne recenzje za naszą pracę w zabezpieczaniu wiz do USA dla naszych klientów. Jesteśmy również dumni z tego, że traktujemy każdego klienta i aplikację jako specjalność samą w sobie. Mamy oddzielne zespoły zarządzające wizami turystycznymi, biznesowymi i pracowniczymi, a także oddzielne zespoły pomagające w uzyskaniu wiz dla przedsiębiorców i inwestorów. Zapewniamy, że naszą pracą zajmują się specjaliści z odpowiednim doświadczeniem w tej dziedzinie. Wierzymy, że czyni nas to jednym z najlepszych dostawców usług wizowych do USA w Wielkiej Brytanii.

Co powinienem zrobić dalej?

Zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami na tej stronie. Nasze różne usługi dla firm i osób prywatnych są wyszczególnione na stronie usług. Jeśli zdecydujesz, że najlepiej będzie z nami porozmawiać, po prostu zadzwoń lub wyślij e-mail.

Możesz skorzystać z naszego priorytetowego formularza zapytania o każdej porze dnia i nocy. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 12 godzin lub krócej.

Opcje aplikacji wizowej

Jeden z naszych specjalistów może doradzić jedną z poniższych opcji:

   1. Możemy podać cenę za usługę ubiegania się o wizę; lub
   2. Zaproponować konsultację z jednym z naszych specjalistów za stałą opłatą, która trwa od 20 do 30 minut (45 funtów z VAT). Jeśli zdecydujesz się na bardziej kompleksową usługę aplikacji wizowej z nami, zwrócimy Ci koszty opłaty stałej.
   3. Oferujemy również usługę przeglądu wniosków, w ramach której wnioskodawcy, którzy samodzielnie przygotowali swoje sprawy do złożenia w odpowiedniej ambasadzie USA, mogą uzyskać specjalistyczną poradę w celu sprawdzenia zasadności ich sprawy i upewnienia się, że wszystkie prawidłowe procedury zostały zastosowane. Koszt tej usługi wynosi 99 GBP z VAT.
   4. Wreszcie, dla tych, którzy chcą bardziej kompleksowej usługi, oferujemy w pełni wspomaganą usługę aplikacji za 299 GBP, która gwarantuje, że wniosek zostanie przygotowany przez ekspertów i złożony z najwyższą starannością i uwagą.

  Nasz etos – najwyższej klasy doradztwo i obsługa

Uważamy, że dostawcy usług wizowych powinni zawsze działać zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami. Uważamy, że wiele serwisów wizowych zawiodło klientów i nie działało w ich najlepszym interesie. Chcemy być inni.

Nasi specjaliści ds. wniosków wizowych do USA mają ponad 12-letnie doświadczenie w zapewnianiu najwyższej jakości usług. Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako jednej z najlepszych firm świadczących usługi w zakresie ubiegania się o wizę do USA w Wielkiej Brytanii i zobowiązaliśmy się do zapewnienia specjalistycznego poziomu usług wszystkim naszym klientom. Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz uczciwą, skuteczną i jasną poradę.